UUG1V222MNQ1ZD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1V222MNQ1ZD
UUG1V222MNQ1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUG1V222MNQ1ZD, 2200µF kapasitansiyete sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering, decouple ve energy storage işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. 10 kHz'de 1.7825 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 1.55 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V