UUG1J331MNQ1ZD
CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1J331MNQ1ZD
UUG1J331MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUG1J331MNQ1ZD, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış olup, surface mount (SMD) paketleme türüne sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisine sahip (85°C'de) ve ±20% toleransa sahiptir. 10 kHz'de 1.02A, 120 Hz'de 680mA ripple akımı taşıyabilir. Atık su arıtma, endüstriyel kontrol sistemleri, enerji dönüştürücüler ve genel elektronik devrelerde uygulanır. Not: Bu parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V