UUG1E222MNQ1MS
CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1E222MNQ1MS
UUG1E222MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUG1E222MNQ1MS, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB üzerine dikey monte edilir. 25V rated voltage ile düşük voltajlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı devreler, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 10 kHz'de 1.5525A ve 120 Hz'de 1.35A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5525 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V