UUG1C332MNQ6ZD
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1C332MNQ6ZD
UUG1C332MNQ6ZD Hakkında
Nichicon UUG1C332MNQ6ZD, 3300 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajla tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve voltaj stabilizasyonu işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saatlik ömür süresi (85°C'de) ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında yer alabilir. ±20% toleransla üretilen komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.6675A ve 120 Hz'de 1.45A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V