UUG1C332MNQ1MS
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1C332MNQ1MS
UUG1C332MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUG1C332MNQ1MS, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.6675A ve 120 Hz'de 1.45A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V