UUG1C222MNQ1ZD
CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1C222MNQ1ZD
UUG1C222MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUG1C222MNQ1ZD, 2200 µF kapasitanslı, 16V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paket türünde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.32A, 120 Hz'de 1.15A ripple akım kapasitesi olan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme aplikasyonlarında yer bulur. Cihaz üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V