UUG1A472MNQ6ZD
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1A472MNQ6ZD
UUG1A472MNQ6ZD Hakkında
Nichicon UUG1A472MNQ6ZD, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, surface mount (SMD) montaj tipinde radial kutulu paket ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.725 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple akım değerleriyle güç kaynakları, ses sistemleri ve analog devreler gibi uygulamalarda yerini bulur. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V