UUG1A472MNQ1ZD
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1A472MNQ1ZD
UUG1A472MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUG1A472MNQ1ZD, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, Surface Mount (SMD) montaj türüne uygun radial can paketlemesinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi 1.5 A, yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi 1.725 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve destek kondansatörleri olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V