UUG1A472MNQ1MS
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUG1A472MNQ1MS
UUG1A472MNQ1MS Hakkında
Nichicon UUG1A472MNQ1MS, 4700 µF kapasitanslı, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisinde çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 1.725 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V