UUG1A103MNQ6ZD
CAP ALUM 10000UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG1A103MNQ
UUG1A103MNQ6ZD Hakkında
Nichicon UUG1A103MNQ6ZD, 10000 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa türünde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerans ile ürün edilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.53 A ve 120 Hz'de 2.2 A ripple akım özellikleri ile güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V