UUG0J682MNQ1ZD
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG0J682MNQ1ZD
UUG0J682MNQ1ZD Hakkında
Nichicon UUG0J682MNQ1ZD, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltajda tasarlanan bu bileşen, surface mount (SMD) montajı için radial can pakete sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmaktadır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. Düşük frekansta (120 Hz) 1.65A, yüksek frekansta (10 kHz) 1.8975A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, zaman ayarlama devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Parça durumu itibaren üretimi sonlandırılmış (obsolete) olup, mevcut stok kısıtlı olabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8975 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V