UUG0J222MNQ1ZD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUG0J222MNQ1ZD
UUG0J222MNQ1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUG0J222MNQ1ZD, 2200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount teknolojisi ile tasarlanmış olan bu bileşen, 6.3V nominal voltaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 1.0235A ve 120 Hz'de 890mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, ses sistemleri, LED sürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial kutulu SMD paketinde sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0235 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V