UUE1V102MNS6ZD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUE1V102MNS6ZD
UUE1V102MNS6ZD Hakkında
Nichicon UUE1V102MNS6ZD, 1000µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile tasarlanmış SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 5000 saat ömür değeri 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiş ve radial can SMD paketi içerisinde sunulan kondansatör, yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 1.4A, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 1.036A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.036 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V