UUE1C222MNS1MS
CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUE1C222MNS1MS
UUE1C222MNS1MS Hakkında
Nichicon UUE1C222MNS1MS, 2200µF kapasitanslı 16V rated SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount radial can paketinde sunulan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 1.2A@100kHz, düşük frekans ripple akımı 1.044A@120Hz'dir. Güç kaynakları, filtreler, enerji depolama ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.044 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V