UUE1C102MNS1MS
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUE1C102MNS1MS
UUE1C102MNS1MS Hakkında
Nichicon UUE1C102MNS1MS, 1000µF kapasitans ve 16V rated voltajına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 1.044 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu polarize kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve destek uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.044 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V