UUE1A332MNS1ZD
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUE1A332MNS1ZD
UUE1A332MNS1ZD Hakkında
Nichicon UUE1A332MNS1ZD, 3300µF kapasitansı ve 10V rated voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 100 kHz'de 1.2A ve 120 Hz'de 888mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda obsolete statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 888 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V