UUE1A222MNS6ZD
CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUE1A222MNS6ZD
UUE1A222MNS6ZD Hakkında
Nichicon UUE1A222MNS6ZD, 2200µF kapasitansı ve 10V nominal gerilimi ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için geliştirilmiş bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı bulunan kondansatör, düşük frekansta 888 mA ve yüksek frekansta (100 kHz) 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radyal, kutulu SMD paket tipi ile sunulan bu komponentin ürün statüsü güncel olarak kullanımdan kaldırılmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 888 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V