UUE1A102MNS1ZD
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUE1A102MNS1ZD
UUE1A102MNS1ZD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUE1A102MNS1ZD, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, 10V nominal voltaj ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında spesifike edilmiştir. Özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bu bileşen, -55°C ile +125°C arasında çalışır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür ömür verisi sunar. Yüksek frekans (100 kHz) ortamında 900 mA ripple akımı, düşük frekans (120 Hz) ortamında 666 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Ürün üretimden kaldırılmıştır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 666 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V