UUD1V220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UUD1V220MCL1GS
UUD1V220MCL1GS Hakkında
Nichicon UUD1V220MCL1GS, 22µF kapasitanslı ve 35V nominal gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikaları ile otomotiv uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 760 mOhms impedans değeri ile low-frequency ripple current kapasitesi 75 mA @ 120 Hz, high-frequency ripple current kapasitesi 150 mA @ 100 kHz'dir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devrelerinde ve geniş otomotiv elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 760 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V