UUD1H330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UUD1H330MCL1GS
UUD1H330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUD1H330MCL1GS, 33µF kapasitansına sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ve 680 mOhms impedans değerleri ile 100 kHz'de 185 mA ripple akım yükü destekler. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vermektedir. Güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 185 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 92.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V