UUD1E270MCL1GS
CAP ALUM 27UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUD1E270MCL1GS
UUD1E270MCL1GS Hakkında
Nichicon UUD1E270MCL1GS, 27 µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount SMD paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 440 mOhms empedansı ile 230 mA @ 100 kHz ve 115 mA @ 120 Hz ripple current toleransı vardır. AEC-Q200 standardını karşılayan bu kondansatör, özellikle otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtering ve decoupling görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications Automotive
Capacitance 27 µF
Impedance 440 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V