UUD1C330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UUD1C330MCL1GS
UUD1C330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUD1C330MCL1GS, 33 µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik SMD kondansatördür. Surface mount paketinde sunulan bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamalarında kullanıma uygun olup, 230 mA (100 kHz) ve 115 mA (120 Hz) ripple akım özellikleri bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilir ve 440 mOhms impedans değerine sahiptir. Otomotiv harita görevleri, endüstriyel güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 440 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V