UUD0J470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUD0J470MCL1GS
UUD0J470MCL1GS Hakkında
Nichicon UUD0J470MCL1GS, 47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile çalışan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikaları ile onaylanmıştır. 2000 saat 105°C ömür elde etme ve ±20% tolerans değerleri ile karakterize edilen komponent, 100 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, özellikle güç yönetimi, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. 760 mOhms impedans değeri ile düşük ESR performansı sunar.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 760 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V