UUB2D6R8MNL1GS
CAP ALUM 6.8UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
UUB2D6R8MNL1GS
UUB2D6R8MNL1GS Hakkında
Nichicon UUB2D6R8MNL1GS, 6.8 µF kapasitansına ve 200V nominal voltaja sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount paketinde üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği tasarımlarında kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 88.5 mA ve 120 Hz'de 59 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 88.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 59 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V