UUB2D4R7MNL1GS
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V SMD
Seri / Aile Numarası
UUB2D4R7MNL1GS
UUB2D4R7MNL1GS Hakkında
Nichicon UUB2D4R7MNL1GS, 4.7µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile donanımlı bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışmaya uygun olup, 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde filtreleme uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V