UUB2D100MNL1GS
CAP ALUM 10UF 20% 200V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUB2D100MNL1GS
UUB2D100MNL1GS Hakkında
Nichicon UUB2D100MNL1GS, 10 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve surface mount (SMD) montaj türünü destekler. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 88.5 mA ve 120 Hz'de 59 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında toleranslıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 88.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 59 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V