UUA1H010MCL1GS
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UUA1H010MCL1GS
UUA1H010MCL1GS Hakkında
Nichicon UUA1H010MCL1GS, 1µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu surface mount bileşeni, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 12mA, 120Hz'de ise 8mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreler, sinyal işleme ve genel amaçlı AC/DC uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V