UUA1E331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUA1E331MNL1GS
UUA1E331MNL1GS Hakkında
Nichicon UUA1E331MNL1GS, 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, SMD (Surface Mount Device) paketinde sunulur. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 120 Hz'de 450 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Anahtarlamalı güç kaynakları, filtre devreleri, decoupling uygulamaları ve gücü düşük elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V