UUA1E221MNL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UUA1E221MNL1GS
UUA1E221MNL1GS Hakkında
Nichicon UUA1E221MNL1GS, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V voltaj derecelendirilmiş olan bu SMD tipi komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güvenilir performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 120 Hz'de 320 mA ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı devre tasarımlarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V