UUA1A471MNL1GS
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUA1A471MNL1GS
UUA1A471MNL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUA1A471MNL1GS, 470 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir polar kondansatördür. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömür garantili bu bileşen, 320 mA ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, düşük voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V