UUA1A330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UUA1A330MCL1GS
UUA1A330MCL1GS Hakkında
Nichicon UUA1A330MCL1GS, 33 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 3000 saat 105°C ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 35 mA ripple current özelliğine sahiptir. Elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı analog/dijital devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V