UUA0J102MNL1GS
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UUA0J102MNL1GS
UUA0J102MNL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UUA0J102MNL1GS, 1000µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltajında çalışan bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde işletilmektedir. 5000 saatlik ömür ömrüne 105°C sıcaklıkta sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 120 Hz düşük frekansda 410mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can tipinde SMD paketlemesiyle yoğun devre tasarımlarında yer kazandırır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve diğer genel amaçlı analog devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V