UTT1H470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTT1H470MPD1TD
UTT1H470MPD1TD Hakkında
Nichicon UTT1H470MPD1TD, 47 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses frekans filtrasyonu ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile ±1.4Ω impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 162 mA ve 120 Hz'de 64.8 mA ripple current kapasitesine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. Komponent radikal delinmiş devre kartlarına montajlanacak Through Hole tipidir. Ürün güncellenmiş versiyonlar tarafından yerini almış olup obsolete (üretim dışı) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 162 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 64.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V