UTT1E330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UTT1E330MDD1TP
UTT1E330MDD1TP Hakkında
Nichicon UTT1E330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 2.1 Ohms impedans değeri ile devre tasarımlarında güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılabilir. 5000 saat ömür 105°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı geniş sıcaklık ortamlarında kullanılmasını sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 2.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V