UTT1C101MDD1TA
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTT1C101MDD1TA
UTT1C101MDD1TA Hakkında
Nichicon UTT1C101MDD1TA, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16 V nominal voltaj ile çalışan bu radyal bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömrü olan bu kondansatör, 163 mA @ 100 kHz yüksek frekans ve 97.8 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özelliklerine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile başarılı şekilde analog filtre devreleri, güç kaynakları ve sinyal işleme aplikasyonlarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 163 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 97.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V