UTT0J101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UTT0J101MDD
UTT0J101MDD Hakkında
Nichicon UTT0J101MDD, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi bulunmaktadır. 100 kHz'de 120 mA ve 120 Hz'de 72 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Impedansı 2.1 Ohm'dur. Audio, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 2.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V