UTS1H470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1H470MPD1TD
UTS1H470MPD1TD Hakkında
Nichicon UTS1H470MPD1TD, 47 µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapısı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve zaman sabitleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Low frequency'de 76.5 mA ve high frequency'de 153 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 153 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 76.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V