UTS1E470MDD1TA
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1E470MDD1TA
UTS1E470MDD1TA Hakkında
Nichicon UTS1E470MDD1TA, 47µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim değeri ile elektronik devreler içinde güç kaynağı filtrelemesi, sinyal geçişi ve enerji depolanması uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirlenmiş bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 5000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunan bileşen, 100 kHz'de 112 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 56 mA ripple akım değerine sahiptir. Through hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V