UTS1C470MDD1TE
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1C470MDD1TE
UTS1C470MDD1TE Hakkında
Nichicon UTS1C470MDD1TE, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 47 µF kapasitansa ve 16 V nominal gerilimine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 90 mA ve 120 Hz'de 45 mA ripple akım kapasitesi ile AC bozulumlarının azaltılmasında etkilidir. Through-hole montaj tipi, geleneksel PCB tasarımlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V