UTS1C220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1C220MDD
UTS1C220MDD Hakkında
Nichicon UTS1C220MDD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 100 kHz'de 50 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olup, güç kaynakları, filtreleme ve deşarj uygulamalarında kullanılabilir. (NOT: Bu parça artık üretilmemektedir/Obsolete)
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V