UTS1C100MDD1TP
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1C100MDD1TP
UTS1C100MDD1TP Hakkında
Nichicon UTS1C100MDD1TP, 10 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanmış ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. Through hole montajı için radial can paketinde sunulur. 29 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 14.5 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sinyali filtreleme ve DC link uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V