UTS1C100MDD1TE
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1C100MDD1TE
UTS1C100MDD1TE Hakkında
Nichicon UTS1C100MDD1TE, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial through-hole montaj tipinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömrü garantiler. 100 kHz'de 29 mA ve 120 Hz'de 14.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı devreler dahil olmak üzere çok çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V