UTS1A330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTS1A330MDD1TE
UTS1A330MDD1TE Hakkında
Nichicon UTS1A330MDD1TE, 33 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile standardize edilmiş ve -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 60 mA, 120 Hz'de 30 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V