UTM1E4R7MED1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTM1E
UTM1E4R7MED1TD Hakkında
Nichicon UTM1E4R7MED1TD, 4.7 µF kapasitansı ve 25 V nominal gerilim değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) özelliğine sahip bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Radial, Can kutulu tasarımı sayesinde kompakt alanlarda pratik çözüm sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V