UTM1E220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTM1E220M
UTM1E220MPD Hakkında
Nichicon UTM1E220MPD, 22 µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim değerine sahip radial lead alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş işletme sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı devreleri, filtering ve bypass uygulamalarında kullanılır. Radial, Can paket formatında sunulan komponent artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V