UTM1A331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UTM1A331MHD
UTM1A331MHD Hakkında
Nichicon UTM1A331MHD, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatörün 330µF kapasitans değeri ve 10V nominal voltaj ratingine sahip genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can kasa tipi ile kompakt tasarım sağlar. Bileşen şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V