UT227M025HFKTA
CAP. ALUM 220UF 25V 20% SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UT227M025H
UT227M025HFKTA Hakkında
UT227M025HFKTA, NextGen Components tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 25V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile çalışan bileşen, 100 kHz'de 183 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme uygulamaları ve genel elektrik kartlarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 183 mA @ 100 kHz
Voltage - Rated 25 V