USW1V100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USW1V100MDD
USW1V100MDD Hakkında
Nichicon USW1V100MDD, 10 µF kapasitesi ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak takılır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 31 mA ripple current kapasitesi ile 120 Hz frekansında çalışmaya elverişlidir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına ve 85°C'de 1000 saatlik ömrü destekler. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteyle bağlanması gereklidir. Bu ürün obsolete (üretimi sonlandırılmış) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V