USW1HR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1HR22MDD
USW1HR22MDD Hakkında
USW1HR22MDD, Nichicon tarafından üretilen 0.22µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radyal bağlantılı komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans değerine sahiptir. 1000 saatlik ömür ömrü 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. Yüksek frekansta (10 kHz) 3.45 mA ve düşük frekansta (120 Hz) 2.3 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajla PCB'ye bağlanır. Radial, Can şeklinde pakete sahip bu ürün, yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications Audio
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V