USW1H4R7MDD1TE
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USW1H4R7MDD1TE
USW1H4R7MDD1TE Hakkında
Nichicon USW1H4R7MDD1TE, 4.7 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans değerine sahiptir. Operating temperature aralığı -40°C ile 85°C arasında, 1000 saat ömür özellikleri 85°C'de sağlanmaktadır. High frequency ripple current 42 mA @ 10 kHz, low frequency ripple current 28 mA @ 120 Hz değerlerine sahiptir. Polar yapısı ile ses işleme uygulamalarında kullanılan bir komponenttir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V